مرکز خرید و فروش انواع شیشه و بلور
شنبه , خرداد ۲۶ ۱۴۰۳
خانه / بلور / قیمت محصولات بلور اصفهان مرکز فروش اینترنتی
قیمت محصولات بلور اصفهان

قیمت محصولات بلور اصفهان مرکز فروش اینترنتی

قیمت محصولات بلور اصفهان را می تواند تنها با یک ارتباط ساده تلفنی یا اینترنتی با مرکز فروش آراد کریستال آن هم بصورت روزانه و مصور در اختیار داشته باشید. بلور کاوه و بلور نوری تازه نیز از اقلام پر فروش این مرکز می باشد.

اگر بخواهیم از نظر کیفیت و قیمت محصولات بلور اصفهان یک مقایسه داشته باشیم باید گفت که خریدار از بابت خرید یک جنس قابل رقابت با کارهای اروپایی اما با قیمت بسیار پایین تر قطعا خوشحال خواهد بود.

فروش و قیمت محصولات بلور اصفهان بصورت عمده

زمانی خرید محصولات بلور شیشه اصفهان می تواند برای خریدار سود آوری بسیار زیادی به همراه داشته باشد که بتواند سفارش و صورت عمده خود را در اختیار نمایندگی های رسمی یا حتی غیر رسمی فروش کارخانه قرار بدهند صورتی که در ادامه توضیحات کامل ترین برای آن بیان خواه شد.

اما قبل از اینکه یک خریدار بخواهد سفارش خود را ثبت کند باید بداند که در کارخانه چه اقلامی بر روی خط تولید قرار دارد ما این مشکل را با راحت ترین کار حل نموده ایم و یک لیست قیمت تصویری را فراهم آورده ایم که مزیت های دیگری نیز دارد.

  • تعداد ظروف در یک کارتن
  • نوع بسته بندی
  • عکس کارتن
  • و…
قیمت محصولات بلور اصفهان

فروش محصولات بلور اصفهان از درب کارخانه

ایا می دانید چگونه می توانید محصولات و تولیدات شرکت بلور و شیشه اصفهان را از درب کارخانه خریداری کنید؟ آیا حتما باید برای خرید با قیمت کارخانه سفارشات شما حداقل یک ماسین خاور باشد؟

 برای خرید از کارخانه و ارسال مستقمی بار از شرکت به استان محل زندگی شما، حداقل سفارش خریداری باید یک ماشین خاور باشد که در مقیاس کارتنی نقریبا ۳۰۰کارتن ظرفیت دارد و ما برای سفارش باید لیست موجود ماهانه شرکت را در اختیار داشته باشید و حداقل از هر قلم ۱۰ کارتن صورت بدهید.

اما می توانید این کار خرید بلور اصفهان را به صورت تک کارتن اما با تنوع بیشتر از مجموعه آراد کریستال خریداری کنید و انها را با همان قیمت درب کارخانه و هم چنین درصد های تخفیف بسیار مناسب خرید کنید.

قیمت محصولات بلور اصفهان

قیمت بشقاب بلور اصفهان

بشقاب های تولید شده در کارخانه بلور اصفهان را باید به چند دسته کلی تقسیم بندی نمود.

  • بشقاب تخت برنج خوری
  • بشقاب گود خورشت خوری
  • پیش دستی ها
  • قاب های شیرینی خوری پایه دار و بدون پایه

تقریبا همه خانواده های بلور اصفهان از پیش دستی و بطری شیشه ای برخوردار می باشند و این سلیقه خریدار است که در انتخاب مهم است.

قیمت محصولات بلور اصفهان

لینک کانال تلگرامی معرفی محصولات بلور اصفهان

در کنار انواع بشقاب های تولید شده در این کارخانه خریداران باید بدانند که در این شرکت دیگر چه محصولاتی تولید می شوند ظروفی که ممکن در یک ماه بر روی خط تولید نباشند تا اینکه جدید وارد خطوط تولید شده اند اما هنوز در لیست قیمت وارد نشده اند که کوتاه ترین زمان برای این امر استفاده از کانال های تلگرامی می باشد.

لینک کانال بلور و شیشه اصفهان isfahanglassind@
قیمت محصولات بلور اصفهان

بلور ارزان اصفهان

خریدارانی که در شهرستان مغازه دار می باشن د و نمی توانند ارتباط های رفت و آمدی بسیار ساده تر را تجربه کنند برای اینکه بتوانند با مغازه داران اصفهان در ارتباط باشند می تواند جهت خرید ارزان ترین بلورجات ایرانی با ما در مجموعه آراد کریستال ارتباط بگیرند.

در این مرکز پخش و فروش انواع بلور و ظروف ایرانی از قیمت های ارزان ۵۰۰۰ فروش تا باکیفیت ترین کار شرکت بلور نوری تازه و اصفهان برای فروش بصورت عمده و خرده وجود دارد.

قیمت محصولات بلور اصفهان

نمایندگی بلور کاوه در تبریز

خرید اینترنتی محصولات بلور و بطری شیشه ای رنگی کاوه یکی از اسان ترین راه های خرید می باشد که شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز به فروشگاه های مختلفی که در زمینه فروش انواع بلور کاوه یا سایر کارخانه فعالیت دارند مراجعه کنید و براساس سلیقه و بودجه خرید داشته باشید.استان تبریز با توجه به اینکه از استان اصفهان فاصله به نسبت زیادی دارد لذا بسیاری از خریداران امکان حضور مستقیم در بازار بلور فروشان این استان را ندارند لذا می توانند از طریق سایت ها  و فروشگاه های اینترنتی یا با ما در ارتباط باشند تا خرید مستقیم و بدون واسطه ر تجربه کنند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
علیرضا صادقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09134329871
تلگرام: aradcrystal@
فیس بوک: ...
گوگل پلاس: ...
توئیتر: ...
پست الکترونیکی: aradcrystal@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت فروش بلور کاوه

قیمت فروش بلور کاوه فروردین۱۴۰۳

قیمت فروش بلور کاوه در فروردین۱۴۰۳ و اصفهان و نوری تازه گلس به نسبت سال …